Psycholog Kęty

Mgr Sabina Gagaczowska – Psycholog Kęty

Kim jestem i czym się zajmuję?

Jestem absolwentką 5-letnich jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia, trenerem rozwoju osobistego, trenerką motywacyjną, a także psychoterapeutą Gestalt w trakcie szkolenia, atestowanego przez European Association for Gestalt Therapy.

Psychoedukuję w Internecie, pomagam dostrzec potencjał w życiu i biznesie i przede wszystkim uczę żyć świadomie. Prowadzę własną praktykę zawodową w prywatnym gabinecie. Pomagam innym w zrozumieniu siebie, a także własnych emocji. Wspieram na drodze do zmiany i osobistego rozwoju. Ponadto motywuję do osiągania wyznaczonych przez siebie celów.

Czasami moim zadaniem jest uznanie tego, z czym przychodzi klient. Innym razem pokazanie mu możliwości, jakie ma. Wierzę, że kiedy zaczynamy myśleć, czuć i działać w zgodzie z samym sobą, wszechświat nam sprzyja. Tu na Ziemi jest miejsce dla każdego, kto chce spełniać się w prawdziwie o sobie samym. Spójność wewnętrzna – tutaj wszystko się zaczyna i kończy.

Jakie wydarzenia mnie zmieniły?

Mam silne przekonanie, że zmiana to bez wątpienia jedyna pewna rzecz w życiu. Sukcesy były dla mnie wspierające. Jednak przede wszystkim trudne, kryzysowe sytuacje nauczyły mnie najwięcej i okazywały się najbardziej rozwojowe. Odkąd zrozumiałam, że tam, gdzie jest opór, często tam jest też droga, zaczęłam uznawać kryzys za szansę, a trudne chwile za najbardziej wartościowe lekcje. Okazuje się, że lęk zawsze mniej lub bardziej będzie się pojawiał, ale można zacząć działać pomimo niego. Tak pojmowane widzenie świata było i jest dla mnie procesem, któremu każdego dnia poświęcam należytą uważność.

Jakie cechy pomagają mi w rozwoju?

Doceniam u siebie niezależność, wrażliwość, empatię i pokorę, dzięki której otwarcie przyjmuję to, co do mnie przychodzi. Jestem otwarta na ludzi. Po prostu ich lubię i wierzę, że w każdym człowieku jest absolutnie wszystko to, co jest potrzebne do szczęśliwego życia. Doceniam w sobie umiejętność łączenia bycia w kontakcie z drugim człowiekiem, ze smykałką do biznesu, w której jest uznanie dla mojej konsekwencji w działaniu.

Kto mnie inspiruje?

Wierzę, że przypadki, to najmniej przypadkowe rzeczy w życiu. Inspiruje mnie zmiana w człowieku, którą każdego dnia zauważam w swojej pracy zawodowej. Czuję wzruszenie, widząc jak dzielnie, można stawiać czoła trudnościom. Bezsprzecznie uskrzydlają mnie ludzie, którzy nie boją się wyjść przed szereg. Tacy, dla których bycie w zgodzie ze sobą jest wartością nadrzedną.

Czego o mnie nie wiesz?

Prywatnie jestem żoną, miłośniczą gór, książek, medytacji, filozofii, a także mody. Odpręża mnie joga, słuchanie muzyki klasycznej i oglądanie czarno-białych filmów.

Psycholog Kęty

Chcesz umówić się na spotkanie?
Masz pytania na temat współpracy?
Chcesz, żebym poprowadziła warsztat dla Twojej firmy lub Twojego wydarzenia?